Про мультсеріал «Лепетуни»

Mова 16.02.2017

Команда волонтерського освітнього проекту «Мова – ДНК нації» розпочала збір коштів на платформі соціальних інновацій Спільнокошт для створення мультсеріалу «Лепетуни». Це будуть коротенькі історії про головного персонажа проекту – Лепетуна та його родину, за допомогою яких дітки вивчатимуть назви побутових речей, тварин, квітів тощо, а також навчатимуться правильно говорити українською в різних ситуаціях.

Волонтери планують зібрати за 90 днів 220 тисяч гривень, щоб створити перший сезон або 10 серій мультсеріалу. Протягом першої доби 86 доброчинців уже профондували 29 тисяч  гривень – 13% від потрібної суми.

«Малюки від 1 до 5 років тепер дуже швидко звикають користуватися мобільними пристроями й планшетами та самостійно дивляться відео на YouTube. Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася ВЕЛИКА ІДЕЯ – створити «українську Пеппу» або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультику на Youtube – і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики й навчатимуться говорити українською», –розповіла Наталія Клименко, засновниця проекту «Мова – ДНК нації».

Волонтерському проекту «Мова – ДНК нації» уже майже 3 роки. За цей час команда створила сучасний сайт та перший мобільний застосунок для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android. Восени 2016 року засновники проекту Наталія Клименко та Павло Мельник-Крисаченко видали книжку «Українська легко».  Наразі проект уже здобув чималу популярність серед людей, які прагнуть удосконалювати свої знання української мови:

-  40 тисяч фанів у Facebook та ще 10 тисяч у інших соцмережах;

-  60 тисяч завантажень мобільного застосунку;

-  90 тисяч зареєстрованих користувачів на сайті.

Підтримати ідею створення мультсеріалу «Лепетуни» можна тут.
Коментарі ()

 1. Кузьма Карташов 26 лютий 2017, 14:45 # +2
  Клас :)
  1. Аліна Малюга 21 квітень 2017, 23:54 # +4
   Супер
   1. Богдан Бугаєвич 24 червень 2017, 23:54 # 0
    Коли ж вже буде перша серія?
    1. Віталій Крутько 30 серпень 2017, 00:09 # 0
     До речі, чому б замість «на платформі соціальних інновацій» не написати «на платформі суспільних новацій»?

     Авторизуйтеся, щоб залишити коментар. Увійти

     Ви можете авторизуватися через соцмережі:
     Завантажити застосунок
     Ми в соцмережах


     © 2023 Мова – ДНК нації